قوانین و مقررات

به وب سایت رسمی ما خوش آمدید. استفاده از این سایت تابع شرایط و مقرراتی است که در زیر اعلام می شود. لطفاً این شرایط و مقررات را قبل از استفاده از سایت به دقت مطالعه فرمایید. با استفاده، دسترسی یا دانلود مطالب از این وب سایت، عملاً با پذیرش شرایط و مقررات مطرح شده در این اطلاعیه حقوقی موافقت می کنید. این شرایط، تمام بازدیدها و استفاده ها را که در حال و آینده از وب سایت به عمل خواهد آمد در بر می گیرد. در هر زمان ممکن است در این مقررات تجدید نظر شده و بروز شود. شایسته است این صفحه را هرچند وقت یکبار برای اطلاع از تغییرات اعمال شده بازبینی کنید. تقاضا می شود در صورت عدم توافق با شرایط و مقررات، از این وب سایت استفاده نکنید. رستارک این حق را دارد که به صلاحدید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادهایی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست.

1-خلاصه خدمات:

رستارک یک پلت فرم است جهت به مسابقه گذاشتن طرح های درخواستی از طرف کارفرمایان که از طریق آن کارفرمایان از طراحان درخواست می کنند تا ایده های خلاقانه و راه حل های معمارانه خود را ارائه دهند. از طریق این وب سایت کاربران به محتوای این سایت دسترسی دارند که این محتوا شامل تصاویر، ویدیو ها ، نقشه ها ، نظرات ، نوشته ها و مدارک مربوط به پروژه ها و علائم تجاری مرتبط با آنها می باشند. کارفرمایان و طراحان می توانند در افزودن ، ایجاد کردن ، آپلود کردن ، ارسال کردن و ... محتوای سایت مشارکت داشته باشند. منظور از محتوای سایت طرح هایی هست که طراحان در طول مسابقات ارائه می شوند.

2-شرایط استفاده از وب سایت:

این وب سایت تنها برای کسانی قابل دسترس می باشد که با یکی از روش های ذیل به عضویت در شبکه رستارک درآمده باشند:

الف: ثبت نام کرده و تمامی هزینه های آن را پرداخت نموده باشند.

ب:رمز عبوری معتبر برای دسترسی به وب سایت را از ما دریافت کرده باشند

3-درآمد سایت:

مجموعه رستارک از کارفرما هیچ هزینه ای را دریافت نمیکند از معماران نیز هیچ هزینه ای بابت شرکت در مسابقات دریافت نمیکند.

درآمد مجموعه حاصل از کسر 15 درصد مبلغ جایزه معماران رتبه اول تا سوم هستش.

 

و علاوه بر این با موراد زیر موافقت کرده باشند:

1-تایید می کنید که  بالاتر از سن قانونی هستید. یا توسط والدین و یا سرپرست قانونی خود تحت حمایت هستید،و صلاحیت برای ورود، پیروی از شرایط ، تعهدات، تصدیقات، نمایندگی ها و ضمانت های مندرج در این موافقت نامه را دارا هستید.در هر صورت شما تصدیق می کنید که کم تر از 13 سال ندارید،زیرا وب سایت برای افراد زیر 13 سال مجاز نمی باشد.

2- به استثنای مواردی که به صراحت در مورد محتوای کاربری (همانطور که در زیر تعریف شده است) ارائه شده است، محتوای سایت به ما و شرکای تجاری ما اختصاص دارد.
3- ما شما  را مجاز به دسترسی،مشاهده ،استفاده،کپی یا چاپ محتوای سایت صرفا برای اهداف شخصی و غیر تجاری می کنیم . شما مجاز به  کپی، چاپ، نمایش، تولید، توزیع و یا انتشار هر گونه اطلاعات از وب سایت بدون مجوز قبلی از رستارک  نیستید. در هر زمانی ممکن است در وب سایت و یا توافقنامه مربوط به آن تغییراتی را ایجاد کنیم و این کار بدون اطلاع قبلی خواهد بود.

4-تمام نرم افزار های استفاده شده در وب سایت به ما و شرکای تجاری ما اختصاص دارد. و به جز موارد خاص بدون مجوز استفاده، توزیع مجدد، فروش، انحلال، مهندسی معکوس، ترجمه و تبدیل نرم افزار به  فرمت خوانا برای انسان  (human-readable)ممنوع است.

5- شما متعهد می شوید که در استفاده از  تمامی بخش های این وب سایت و محتوای آن  مجوزات لازم را کسب کرده و تعهدات و محدودیت های موجود در این توافق نامه را می پذیرید و در هنگام استفاده از این سایت  هیچ گونه تعرضی به حقوق دیگران نداشته و هر عملی که منجر به نقض قوانین هر یک از بخش های نظام جمهوری اسلامی ایران می شود را مرتکب نمی شوید، علاوه بر این شما متعهد می شوید که با تمام قوانین، مقررات مربوط به وب سایت و محتوای سایت و قوائد مربوط به استفاده از آنها به طور کامل موافقت می نمایید و شخصا مسئولیت نقض هر یک از آنها می پذیرید.

3- حساب کاربری ،گذر واژه و امنیت

آ-حساب کاربری: جهت مورد استفاده قراردادن بخش مشخصی از امکانات وب سایت نیازمندیم از فن آوری های رمز نگاری شده استفاده نماییم که برای محافظت اطلاعات شما فراهم شده است و به همین منظور پس از راه اندازی یک حساب کاربری، به نام کاربری و رمز عبور نیاز داریم .

-با اینکه ما از لایه های حفاظتی خاصی برای حفاظت از اطلاعات شما استفاده میکنیم ، منتهی در نهایت مسئولیت حفاظت از نام کاربری و گذرواژه مربوطه به عهده شخص شما می باشد و می بایست از افشای این اطلاعات و اشخاص ثالث خودداری نمایید.

-به هیچ عنوان شما مجاز به دور زدن فن آوری رمز نگاری شده نمی باشید

-شما متعهد می شوید در صورت مشاهده هرگونه استفاده غیر مجاز و غیر قانونی افراد سود جو از اطلاعات کاربریتان سریعا مراتب را به رستارک اطلاع خواهید داد.

-لطفا پس از اتمام هر بار استفاده از سایت اطمینان حاصل فرمایید که به طور کامل از سایت خارج شده اید. شما شخصا مسئول هر گونه استفاده از نام کاربریتان هستید

-در حالی که ما تکنولوژی های امنیتی  خاصی را  برای حفظ اطلاعات محرمانه شما به کار می بریم، با این حال نمی توانیم به طور کامل اطمینان حاصل کنیم که اطلاعات منتقل شده از طریق اینترنت امن است،همچنین  چنین انتقال هایی از تاخیر،خطا و وقفه مبرا نخواهد.

-حساب های کاربری و شناسه  های کاربری غیر قابل انتقال می باشند.

ب-دقت و صحت  اطلاعات:  در ایجاد و استفاده از حساب کابری خود در رستارک  با شرایط زیر موافقت می کنید:

  1. با تائید این فرم شما متعهد می شوید که کلیه اطلاعاتی را که در فرم های این سایت وارد می نمایید صحیح و دقیق بوده و متعلق به شخص شما می باشد.
  2. همچنین متعهد می شوید چنانچه هر کدام از اطلاعات شما تغییر نمود بلافاصله آن را در سایت به روز رسانی می نمایید. چنانچه شما هر گونه اطلاعاتی را نادرست، غیرقابل استفاده و یا ناقص ارائه دهید، و یا برای رستارک محرض شود که این اطلاعات غلط، غیرقانونی یا ناقص هستند ،در آن صورت رستارک حق تعلیق و یا لغو حساب کاربری شما را خواهد داشت و پس از آن کلیه درخواست های شما را مبنی بر ادامه فعالیت رد خواهد کرد.

4-ضمانت نامه و چهارچوب مسئولیت

آ-اخطار ضمانت نامه: رستارک هیچ نوع نمایندگی یا ضمانت نامه ای مربوط به وب سایت، محتوای سایت یا محتوای کاربر را ارائه نمی دهد. شما به طور صریح موافقت می کنید که مسئولیت استفاده از وب سایت بر عهده شماست.

وب سایت، خدمات آن ، محتوای سایت و محتوای کاربر، جهت بهره برداری شما ایجاد شده اند و بدون پذیرش مقررات سایت استفاده از این امکانات غیر قانونی می باشد.

رستارک هیچ گونه ضمانتنامه ای مبنی بر اینکه وب سایت، خدمات، محتوای سایت، محتوای کاربر یا سایر خدمات ارائه شده در ارتباط با وب سایت ،به طور دقیق، کامل، بدون خطا باقی بماند را ارائه نمی دهد، و محتوای سایت و یا محتوای مصرف کننده نباید  ناقض حقوق مالکیت معنوی دیگران باشند ،نواقص باید اصلاح شوند و همچنین صفحات مربوط به وب سایت و یا سرور هایی که در ارتباط با این سایت فعالیت می کنند  می بایست از تغییرات، ویروس، تروجان و دیگر موارد خطرناک که توسط شخص ثالثی انجام می شود محفوظ بماند. و هر فرد باید هویت حقیقی خویش را در وب سایت ثبت نماید.

رستارک تضمین نمی کند که شما در هر زمان و یا مکانی بتوانید به وب سایت دسترسی داشته باشید و همچنین تضمین نمی کند که وب سایت در هر کجای ایران ظرفیت مناسب برای دسترسی شما را داشته باشد.

5-محتویات شخص ثالث

آ- وب سایت رستارک ممکن است حاوی پیوندهایی به سایر وب سایتهایی باشد که توسط اشخاص ثالث مدیریت می شوند، یا رستارک ممکن است محتوای ثالث را در وب سایت ارائه دهد. این قبیل پیوندها فقط برای ارايه خدمات به شما ارائه می شود و این پیوند ها به معنی تایید ، همکاری و ذی نفع بودن ما نمی باشد. محتوای که در این وب سایت ها موجود می باشد تحت مدیریت رستارک نبوده و رستارک هیچ گونه مسئولیتی را برای محتوای وب سایت های مرتبط، از جمله پیوند هایی که در این وب سایت ها وجود دارند نمیپذیرد. چنانچه تصمیم میگیرید که به این پیوند ها دسترسی داشته باشید خودتان شخصا کلیه مسئولیت های مربوط به استفاده ا این سایت ها رو به عهده خواهید داشت.

ب-اگر یک شخص ثالث پیوند رستارک را در سایت خود قرار دهد، لزوما نشانه تأیید، کسب مجوز، حمایت، وابستگی، سرمایه گذاری مشترک یا مشارکت و... مجموعه رستارک نمی باشد.در اکثر موارد، رستارک حتی نمی داند که یک شخص ثالث از پیوند رستارک در سایت خود استفاده کرده است. شخص ثالثی که به وب سایت پیوسته است:

1-به این معنی نیست که رستارک محصولات این شخص ثالث را تایید می کند.

2-نباید شامل محتویاتی که به عناون ناراحت کننده،توهین آمیز و تفاسیر بحث برانگیز و ... باشد و فقط باید شامل محتوایی باشد که مناسب تمامی گروه های سنی است.

 

 

 

6-محتوای کاربر

آ-رستارک در حال حاضر و در آینده ممکن است اجازه ارائه انواع مختلف محتوا، به اشتراک گذاری محتوا و انتشار محتوا را به تمامی کاربران خود بدهد. رستارک هیچ گونه ضمانتی در رابطه با ارسال محتوا توسط کاربر  نمی دهد.  با استفاده از وب سایت شما ممکن است در معرض محتوای سایر کاربران باشید که ممکن است توهین آمیز، ناخوشایند یا ناعادلانه  باشد. "محتوای کاربر" ارسال شده توسط هر کاربری در وب سایت تحت کنترل رستارک نیست و این مجموعه مسئول چنین کاربرانی نیست. اگر تصمیم به دسترسی و استفاده از "محتویات کاربر" را دارید دارید، مسئولیت این کار بر عهده خود شماست.

ب- شما تمامی حقوق مالکیت خود را در اطلاعات کاربری خود حفظ می کنید. با این حال، با ایجاد حساب کاربری  در رستارک، شما کلیه حقوق مادی و معنوی (کپی، تغییر، نمایش عمومی، اصلاح، ترجمه، بازنویسی، کامل یا به صورت جزئی مانند انتشار چنین محتوایی را برای هر هدف تجاری، تبلیغاتی و غیره، در ارتباط با وب سایت و خدمات مرتبط با آن) محتویات خود را به صورت دائمی و قابل انتقال به رستارک اعطا می نمایید. همچنین تمام کسانی که با اجازه و یا بدون اجازه از طریق حساب کاربری شما در سایت فعالیت می نمایند نیز در بدون واسطه این مقررات را پذیرفته اند.

پ-هنگامی که شما  طرحی را برای مسابقاتی که توسط کارفرمایان راه اندازی شده است ارسال می نمایید ، در حقیقت مجوز هر گونه استفاده، کپی، اصلاح، انجام عموم، نمایش عمومی، اصلاح، ترجمه، بازنویسی، کامل یا به صورت جزئی و توزیع این طرح برای هر هدف، تجاری، تبلیغاتی و غیره از طرح خود را که در محدوده مسابقه مشخص شده را به طور دائم  و انحصاری به کارفرما ، که هزینه طرح را پرداخت کرده است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، اعطا می کنید.

ت-کارفرمایی که خواهان ارسال  طراحی ها می باشد باید با موراد زیر موافقت نماید:

1-پروژه مسابقه خود را به طور خلاصه کامل و هر اندازه که ممکن است،شرح دهد شامل محدودیت های پروژه،زمان بندی پروژه،نقش کارفرما در پروژه و...

2-باید در طول مسابقه ، بارگزاری مسابقات و اعلام نتایج با اقدامات معقول و منطقی اطمینان ایجاد نماید که طرح ارسالی تعلق به طراح دارد و حقوق معنوی این طرح ها متعلق به طراح می باشد.

ث- شما تصدیق می کنید که اطلاعات و محتوای کاربری ای که تولید می نمایید برای مشاهده اشخاص ثالث در دسترس می باشد.و اشخاص ثالث از طریق این وبسایت به محتوای کاربری که مربوط به شما دسترسی خواهند داشت و رستارک در هیچ صورت مسئولیت هر گونه استفاده یا سوء استفاده از محتوای کاربری شما توسط هر شخص ثالثی را بر عهده نخواهد گرفت.

ج-شما موافقت می کنید که از وب سایت برای موارد زیر استفاده نکنید:

1-انتشار مطالبی که از نظر یاریگر امید ایرانیان غیر قانونی، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، زیان آور، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل باشد و همینطور مطالبی که به نژاد ، گروه و یا دسته خاصی از مردم توهین کننده باشد.

2-قرار دادن لینکهایی به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همینطور سایتهایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را زیر پا می گذارند.

3-جعل هویت اشخاص یا نهادها و همینطور نسبت دادن بیانات و سخنان دروغین به افراد و نهاد های خاص

4-جعل و دستکاری کردن مشخصات به منظور تغییر ماهیت اصلی محتویات منتقل شده از طریق سرویس های اینترنتی.

5-انتشار هر مفهوم و محتوایی که از نظر قانونی و یا مسائل دیگر، حق انجام آنها را نداشته باشید. ( از قبیل اطلاعات داخلی و اطلاعات اختصاصی و محرمانه برخی سازمانها و نهادها، چنانچه از نظر روابط استخدامی و قوانین داخلی سازمانها، این کار منع شده باشد.)

6-انتشار هرمفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری افراد، حقوق تجاری، حق چاپ و نشر (copyright) ، و سایر حقوق انحصاری گروههای خاص تجاوز کند.

7-انتشار ویروسهای کامپیوتری و هر کد و فایل و برنامه ای که به منظور قطع کردن و از کار انداختن سیستم های کامپیوتری طراحی شده باشد و به سخت افزار و نرم افزار و تجهیزات کامپیوتر ها آسیب برساند.

8-تجاوز عمدی یا غیر عمدی به مواضع کاری، بیانات، قوانین ملی و بین المللی و هر رویه و مقرراتی که قدرت قانونی از آن حمایت کند.

9-تهدید کردن و هر گونه آزار و اذیت رساندن به اشخاص و شرکت ها و نهادها از طریق این سایت.

10-جمع آوری و ذخیره اطلاعات شخصی درباره سایر کاربران

11-تهیه و ترویج اطلاعات سازماندهی شده درباره فعالیت های غیر قانونی، ترویج آسیب های فیزیکی و صدمه زدن به گروهها و افراد ( مثلا ترویج و آموزش ساخت بمب و یا سایر اسلحه ها و وسایل آتش زا )

12-استفاده از رستارک بعنوان یک سرویس برای انتقال به سایتی دیگر.

13-استفاده از سایت به گونه ای که به هر نحو نقض کننده مقررات موجود در این توافقنامه باشد.

14-شما در این سرویس اجازه ندارید برای خود چند نام کاربری ایجاد نمایید. به ازای هر کاربر یک نام کاربری ایجاد می شود .

 

 

 

چ- شما این اجازه را به  رستارک میدهید که  محتوای کاربر را پیش بررسی کند همچنین رستارک و پشتیبان های آن حق این را دارند که به واسطۀ  اختیارات خود عملیات تصحیح ،انتقال و یا حذف هر گونه "محتوای کاربر" را در وب سایت که در دسترس عموم می باشد را انجام دهد  و از حق محرومیت کاربر در استفاده از امکانات سایت استفاده کنند.بدون محدود کردن موارد فوق، رستارک و نمایندگان آن حق دارند هر محتوایی را که این توافقنامه را نقض می کند و یا ناعادلانه باشند را حذف نمایند. شما موافقت می کنید که باید قبل از استفاده از هر گونه "محتوای سایت" یا "محتوای کاربر"، هرگونه وابستگی ، کامل بودن یا مفید بودن چنین محتوایی را ارزیابی کنید و تمام خطرات مربوط به آن را ارزیابی کنید.

ح-شما موافقت و تایید می کنید که رستارک  محتوای کاربر را حفظ می کند و تنها در مواقع نیاز با توجه به قوانین و با حصول شرایط زیر است که اقدام به افشای محتویات مربوطه می نماید:

1-مطابقت دادن با روند قانونی.

2-یررسی اجرای این توافقنامه.

3-پاسخ به دعوی ای که هر گونه حقوق مربوط به "محتوای کاربر" شخص ثالثی را نقض می کند.

4-محافظت از حقوق، اموال و ایمنی شخصی کاربران و اشخاص ثالث.

خ-. رستارک هیچ گونه "محتوای کاربر" یا نظرات و توصیه های بیان شده در آن را تایید نمی کند و رستارک به صراحت هر چه تمام تر مسئولیتی در ارتباط با محتوای کاربران ندارد. رستارک اجازه فعالیت های ناقض حق نسخه برداری   (copy right)و نقض حقوق مالکیت معنوی در وب سایت را نمی دهد و در صورتی که با ادله معتبر اطلاع داده شود که محتوای سایت یا محتوای کاربر بر حقوق مالکیت معنوی دیگران تاثیر می گذارد  رستارک تمام "محتوای کاربر" مربوطه را حذف خواهد کرد. رستارک حق دارد مطالب سایت و محتوا را بدون اطلاع قبلی  حذف کند. بدون محدود کردن حق رستارک برای خاتمه دادن به حساب کاربری که در بخش 10 این موافقتنامه آمده است، رستارک  حساب کاربری هر کاربر وب سایتی را که بیش از دو بار از مقررات تخطی کنند را محکوم مینماید و همچنین محتوای کاربر را از وب سایت حذف می کند.  رستارک همچنین حق دارد تصمیم بگیرد که آیا محتوای کاربر مناسب است یا خیر. رستارک این اختیار را دارد که کاربران ناقض قوانین مالکیت معنوی و مطالبی آپلود شده که با این توافقنامه مطابقت را در هر زمان، بدون اطلاع قبلی و با اختیار خود، حذف کند.

 

د- با توجه به بند های این توافق نامه ، شما ماکیت معنوی تمام "محتوای کاربر" خود و هر گونه حقوق مالکیت فکری و خلاقیتی مربوط به "محتوای کاربر" خود را در اختیار دارید. شما ممکن است "محتوای کاربر" موجود در حساب کاربری خود (به غیر از جزئیات طراحی و ارسال مسابقه) را از وب سایت در هر زمان حذف کنید ، اما مجوز هایی که شما بر اساس این موافقت نامه اعطا کرده اید، باقی خواهد ماند و به شما اجازه داده نخواهد شد تا پروژه های ثبت شده در "مسابقات گذشته" را حذف نمایید و حذف این پروژه ها تنها در دو حالت اتفاق خواهد افتاد 1) براساس درخواست از جانب کارفرما طرح های ارسال شده می تواند برداشته شود 2) خلاصه پروژه ها در صورت موافقت کلیه نفرات برتر (شامل نفرات اول تا سوم و هفت نفر تقدیر شده) از سایت حذف خواهد شد و تحت هیچ شرایط دیگری این مدارک از سایت پاک نخواهد شد.

7- کپی رایت

اطلاعات و مطالب موجود در این سایت را صرفاً برای استفاده شخصی و غیر تجاری خود می توانید مرور، دانلود و کپی کنید. همچنین می توانید از این مطالب در راستای حمایت از محصولات ما در سازمان خود استفاده کنید. شرط استفاده از این سایت، این است که موافقت کنید هیچ یک از مطالب را در هیچ حالتی تغییر نداده یا اصلاح نکنید و کپی رایت و سایر اطلاعیه های حقوق مالکیت اختصاصی را همانطور که مطالب اصلی حاوی آن است، در تمام کپی ها نیز برای صاحب سایت محفوظ بدارید. غیر از آن، سایر موارد استفاده از مطالب یا اطلاعات، غیر مجاز بوده، هرگونه تخلف از موارد فوق الذکر، تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

اطلاعات و تمام مطالب وب سایت اعم از گزارشات رسمی، گزارشات خبری، فرم های اطلاعات، شرح محصولات و سؤالات متداول، تحت کپی رایت ما بوده و هرگونه استفاده غیر مجاز از آنها تخلف از کپی رایت، قانون علائم تجاری و سایر قوانین تلقی می شود. سایر حقوقی که در این اطلاعیه صراحتاً به کاربر واگذار نشده، برای سایت محفوظ است

8-حق نسخه برداری و علائم تجاری

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات رستارک، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط رستارک جزئی از اموال رستارک محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار رستارک است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای رستارک محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط رستارک و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار رستارک است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از مسابقات برگزار شده و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت رستارک  و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای رستارک محفوظ است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.rastarc.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت رستارک هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از   www.rastarc.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

9-مالیات بر درآمد:

لازم به ذکر است کلیه مسئولیت های اعلام و پرداخت مالیات و ... به عهده کاربران می باشد و این سایت هیچ مسئولیتی در قبال مسائل مالیاتی کاربران را عهده دار نخواهد شد.

10-فسخ سرویس:

ما ممکن است حساب کاربری شما یا حق دسترسی به بخش های ایمن وب سایت را در هر زمان ، بدون اخطار به هر دلیلی و یا به دلیل رفتارهایی که به نظر ما این توافقنامه را نقض می کند و یا برای سایر کاربران وب سایت رستارک، به کسب و کار ارائه دهنده سرویس اینترنتی وب سایت یا سایر ارائه دهندگان اطلاعات مضر است را فسخ کنیم.

11-نظرات مشتریان:

ما از ارسال نظرات،تماس ها و یا بازخورد از طریق وب سایت استقبال می کنیم. در صورتی که ایده ها و پیشنهادات خود را برای وب سایت و یا خدمات سایت ارسال کنید،تنها دارایی ای که برای رستارک باقی خواهد ماند نظرات شما کاربران محترم است. هیچکدام از نظرات تعهدی در مورداعتماد و  اطمینان رستارک نخواهد بود و رستارک برای استفاده یا افشاء هر گونه نظرات مسئول نخواهد بود.

12-اصلاحات:

رستارک حق تغییر در این توافقنامه در هر جنبه ای از خدمات و یا سیاست های آن را در هر زمان، با اطلاع و یا بدون اطلاع قبلی به شما دارا می باشد. شما قبل از استفاده از وب سایت مجبور به بررسی نسخه فعلی این توافقنامه و دیگر سیاستهای رستارک هستید. استفاده شما از وب سایت پس از هر گونه اصلاح این موافقت نامه به منزله موافقت شما و پذیرش شرایط اصلاح شده آن می باشد.

13. شرایط زمان بندی  پرداخت ها

شراط پرداخت بدین صورت است که ایتدا پس از اتمام مسابقه کارفرمای محترم نهایتا یک هفته زمان دارد که نتایج را اعلام کند ، پس از اعلام نتایج سه روز زمان دارد که تا 20 درصد تغییرات را از طراح نفر اول تقاضا نماید و بعد از آن طراح یک هفته زمان دارد تا این تغییرات را به نحو احسن اجرا کرده و تحویل کارفرما نماید ، پس از تحویل مدارک و کسب رضایت کارفرما رستارک نهایتا یک هفته بعد تمامی پرداخت های مربوط به آن مسابقه را انجام خواهد داد.

تبصره: چنانچه طراح رتبه یک به هر دلیل نتواند رضایت کارفرما را برآورده نماید به صورت اتوماتیک رتبه اول حذف و نفرات بعدی جایگزین خواهند شد و قاعدتا این زمان نیز در اختیار نفر اول بعدی قرار خواهد گرفت

تبصره: در صورتی که اصلاحات طراح به هر دلیلی بیش از یک هفته به طول انجامید سایت نهایتا 3 روز به او مهلت اعلام میکند تا نقشه ها را تکمیل نماید در غر این صورت شامل تبصره بالا خواهد شد و چنانچه در آن سه روز به انجام رساند این مدت به زمان پرداخت اضافه خواهد شد.

 

14-جدایی پذیری

اگر هر یک از مقررات این موافقتنامه یا درخواست های آن به هر دلیلی و به هر جهت توسط یک دادگاه صلاحیت دار و صالح نامعتبر یا غیرقابل اجرا تلقی شود، مقررات باقیمانده این موافقتنامه باید به گونه ای تفسیر شود که بتوان به طور منطقی آن را اجرا کرد و رستارک متعهد می شود در صورت وقوع چنین شرایطی بلافاصله قوانین جدید و قابل اجرا را جایگزین و تا حد امکان عدالت را برقرار نماید.

رضایت شما از این توافقنامه:

همانطور که قبلا گفته شد، تمام تلاش ما در این سایت بر اینست که رضایت شما کاربران فراهم آید. از کاربران نیز انتظار می رود که پس از موافقت با مفاد و مقررات موجود در این توافقنامه، به آنها پایبند بوده و در صدد نقض قوانین سایت بر نیایند.

این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند.

اگر شما در مورد "قوانین و مقررات سایت" یا مسائل مربوط به آن سؤال و یا نگرانی دارید، می توانید از طریق info@rastarc.com به ما ایمیل ارسال کنید و یا از طریق شماره های ذیل با ما تماس برقرار نمایید، باعث افتخار است که با برخی توضیحات نگرانی شما برطرف شود.

تلفن:    88903790-021       /      فکس:       88903688 -021

طراحی از تمام نقاط ایران برای همه جای ایران رستارک خانه و محل کار شما را با طراحانی از سراسر ایران زیبا سازی می کند
فرم ارسال پیام

تمامی موارد دارای علامت * نیاز به تکمیل دارند.